Pondelok – Piatok: 7:30 – 16:00

Sobota: 8:00 – 12:00

Odborárska 27

915 01 Nové Mesto nad Váhom

Elektrozubehör

ELEKTROZUBEHÖR SPA je talianska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na dodávku a aj výrobu produktov pre trh s elektrotechnikou. Hlavný sortiment je zameraný na výrobu káblových zväzkov, komponentov pre výrobu strojov, elektro zariadení a výrobu elektrorozvádzačov. V portfóliu spoločnosti nájdete rôzne káblové vývodky,  ventilačné vývodky, redukcie, priechodky, záslepky, ochrany káblov pred vytrhnutím a zalomením, dištančné stĺpiky, skrutky, matice, podložky, ochranné trubičky, zmršťovacie bužírky, pletené ochranné hadice, vlnené hadice, príslušenstvo k hadiciam, nohy a nožičky pre zariadenia, sťahovacie pásky, úchyty káblov a zväzkov, očka, vidlice, značenie káblov a vodičov..

Elektrozubehör  splna  normu  UNI EN ISO 9001: 2015, ktorá  zaručuje systém riadenia kvality, ktorý sa usiluje dosiahnuť neustále zlepšovanie výkonu spoločnosti a zabezpečuje maximálnu spokojnosť zákazníka

NOVINKY

Uhlová priechodka s ochranou proti vytrhnutiu „HEYCO“

Materiál polyamide 6/6 Farba čierna Prevádzková teplota -18°C / +105°C Horľavosť UL94-V2 Certifikácia UR, CSA Jednoduchá inštalácia! Zafixovanie priechodky RDD na kábli je nezávisle od vloženia do panelu. Výhoda inštalácie priechodky RDD na kábel pred konečnou inštaláciou uľahčuje prípravu a montáž je možné vykonať neskôr alebo na inom mieste. Pravouhlý dizajn uľahčuje ohnutie kábla, zabraňuje [...]

Priechodka s ochranou proti zalomeniu RDD „HEYCO“

Materiál polyamide 6/6 Farba čierna Prevádzková teplota -18°C / +105°C Horľavosť UL94-V2 Certifikácia UR, CSA Jednoduchá inštalácia! Zafixovanie priechodky RDD na kábli je nezávisle od vloženia do panelu. Výhoda inštalácie priechodky RDD na kábel pred konečnou inštaláciou uľahčuje prípravu a montáž je možné vykonať neskôr alebo na inom mieste. Integrovaná nylonová pružina zabraňuje výraznému ohýbaniu [...]

Priechodka s ochranou proti vytrhnutiu RDD – “HEYCO”

Materiál polyamide 6/6 Farba čierna Prevádzková teplota -18°C / +105°C Horľavosť UL94-V2 Certifikácia UR, CSA Jednoduchá inštalácia! Zafixovanie priechodky RDD na kábli je nezávisle od vloženia do panelu. Výhoda inštalácie priechodky RDD na kábel pred konečnou inštaláciou uľahčuje prípravu a montáž je možné vykonať neskôr alebo na inom mieste. Pre inštaláciu nie sú potrebné žiadne [...]

Záslepky a priechodky LTBP 2v1 – „HEYCO“

Material polyamide 6/6 a TPE. Farba čierna Prevádzková teplota -40°C / +100°C IP ochrana IP 67 / IP 68. Horľavosť samozhášavá UL94-HB Certifikácia UR, pod UL 635. LTBP sú primárne používané ako záslepky , avšak v prípade prepichnutia káblom je tiež možnosť ich využitia ako priechodky s krytim IP67/68. Telo je vyrobené z Polyamidu 6/6 [...]

“BELTO” Sťahovacia páska s plochým zámkom

Materiál bezhalogenové, Polyamide 66. Farba natural, čierna Prevádzková teplota -40 °C / + 85 °C Horľavosť samozhášavá UL94-V2 Certifikácia EN 45545-2. Plochá sťahovacia páska je vhodná pre všetky aplikácie, kde je potrebné zmenšiť zámok sťahovacej pásky. Upevňovacie pásky BELTO sú používané na zmenšenie objemu káblového zväzku a plochá hlava bez ostrých hrán výrazne znižuje riziko [...]

Samozatváracia ochranná návlečka WS

Material PET Farba Čierma Pracovná teplota -50C/+150C Horlavosť Samozhášavá UL94-V0 Táto  pletená návlečka, chránička WS je otvorená po celej jej dĺžke, umožňuje rýchle a jednoduché vloženie kábla bez akéhokoľvek príslušenstva a je navrhnutá špeciálne pre ochranu už pripojených káblov a káblov s konektormi. Ponúka optimálnu mechanickú ochranu a umožňuje rýchlu a jednoduchú manipuláciu s káblami [...]

Priechodky s ochranou proti vytrhnutiu LTBSR

Material: polyamide 6/6, membrána TPE Farba: telo priechodky: čierna, membrána: čierna, biela, šedá RAL 7035 Pracovná teplota: -20C/+100C IP krytie: IP65/IP68 Horlavosť: UL94-V0 Certifikáty: c-UL-us schválené pod UL514B Moderné priechodky s ochranou proti vytrhnutiu LTBSR - “HEYCO” LINE s nízko profilovým dizajnom (výška nad panelom je menšia ako 4.8mm), dokážu poskytnúť vysokú pevnosť v ťahu [...]

GUMENÉ PRIECHODKY

Sortiment gumených priechodiek, s ktorými sa naša spoločnosť zaoberá, je naozaj široký a zahŕňa:

– okrúhle priechodky

– káblové priechodky s drážkou

– káblové priechodky s membránou

– káblové priechodky s membránou IP 67

– klapkové káblové priechodky s membránou IP 66

– závitové káblové priechodky s membránou IP 66

– káblové priechodky s perforovanou membránou

– káblové priechodky s jedným okrajom

– káblové priechodky CANON

– kónické káblové priechodky

– Kónické uzamykacie káblové priechodky

– zúžené káblové priechodky IP 67

– káblové priechodky s dvojitým kužeľom

– káblové priechodky s káblovým zámkom IP 65

– viacvodičové káblové priechodky

– Oválne káblové priechodky

– káblové priechodky pre U-otvor

– modulárne príruby IP 65

– káblové vstupné dosky IP 65

V portfóliu gumených priechodiek máme riešenia z rôznych materiálov ako je guma, neoprén, nitril, silikón, EPDM, TPE, PVC a polyetylén, aby sme lepšie vyhoveli rôznym potrebám našich zákazníkov.

Väčšinu našich gumených priechodiek, ktorých hmotnosť je vo všeobecnosti menšia ako 10 g,  je možné použiť aj v železničnom priemysle a na železničných strojoch. Železničná norma EN 45545 v odseku 4.1 stanovuje, že pre výrobky s hmotnosťou menšou ako 10 g sa nevyžaduje žiadna požiadavka na klasifikáciu.

Modulárne multikáblové priechodky PTE-B a multikáblové priechodky PRP-B  sú alternatívnymi a veľmi inovatívnymi riešeniami aj pre tých, ktorí hľadajú špičkový dizajn s možnosťou nainštalovať väčšie množstvo káblov vo veľmi malom priestore a zaručujú vynikajúcu odolnosť proti vytrhnutiu a krytie až do IP 65.

 

Káblové priechodky s ochranou proti zalomeniu

Naše káblové priechodky s ochranou proti zalomeniu sa vyznačujú mimoriadnou flexibilitou a zabraňujú akémukoľvek zlomeniu kábla v prípade ohybu káblu.

Rozsah dostupných káblových priechodiek je skutočne široký a zahŕňa:

– hladké káblové priechodky

– káblové priechodky so svorníkom

– káblové priechodky s nosnou základňou

– káblové priechodky pre štvoruholníkový otvor

– kovová spona (na ukotvenie na kábli)

Káblové priechodky sú vyrobené z gumy, neoprénu, EPDM, TPE a PVC, aby vyhovovali potrebám širokého spektra zákazníkov s rôznymi potrebami.

Väčšina našich káblových priechodiek s ochranou proti zalomeniu kablu, ktorých hmotnosť je vo všeobecnosti menšia ako 10 g, sa dá použiť aj v železničnom sektore a na železničných strojoch. Železničná norma EN 45545 v odseku 4.1 stanovuje, že pre výrobky s hmotnosťou menšou ako 10 g sa nevyžaduje žiadna požiadavka na klasifikáciu.

Káblové prechodky na ochranu káblov pred ostrými hranami.

Elektrozubehör ponúka mnoho typov káblových prechodiek na ochranu elektrických káblov pred ostrými hranami pri prechode cez panel.

Naše káblové prechodky môžu byť:

– vysoké / nízke (séria „HEYCO“ so západkovým uchytením),
– s membránou (séria „HEYCO“ so západkovým uchytením),
– polootvorené (séria „HEYCO“ so západkovým uchytením),
– s uzamykacím krúžkom (séria „HEYCO“ so západkovým uchytením),
– dvojitou izoláciou (séria „HEYCO“ so západkovým uchytením),
– zámkom na nacvaknutie,
– a mnohé iné prevedenia,

Všetky naše káblové prechodky sú vyrobené z polyamidu, polyetylénu, PVC a iných plastov a sú dostupné v mnohých veľkostiach s cieľom uspokojiť potreby veľkej klientely s rôznymi potrebami.

Väčšinu našich káblových vývodiek, ktorých hmotnosť je zvyčajne menej ako 10 g, možno použiť aj v železničnom sektore a na železničných strojoch. Železničná norma EN 45545 v odseku 4.1 stanovuje, že pre predmety s hmotnosťou menšou ako 10 g sa nevyžaduje klasifikácia.

NÁVLIEČKY A KLIEŠTE

Naše gumové návlečky a špeciálne trojčeľusťové kliešte vhodné na ich montáž sa používajú vo všetkých priemyselných oblastiach, pretože slúžia na izoláciu a ochranu koncov vodičov.

Návlečky sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín a prechádzajú vulkanizačným procesom, vďaka ktorému sú veľmi elastické, samozhášavé UL94-V0 a odolné voči poveternostným vplyvom a starnutiu.

Tu nájdete:

– neoprénové a silikónové návlečky
– kliešte (na montáž návlečiek)
– mazivo (na návlečky)

Návlečky sú dostupné v rôznych veľkostiach, rôznych dĺžkach a v mnohých farbách, vďaka čomu sa používajú aj ako značiaci a identifikačný systém pre káble.

IZOLAČNÉ TRUBIČKY A PÁSKY

Elektrozubehör je spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou špeciálnych predmetov pre elektrotechniku, a preto medzi rôznymi ponúkanými výrobkami ponúka širokú škálu trubičiek a izolačných pások.

Všetky dostupné riešenia sú vysoko elektrické a/alebo tepelnoizolačné a sú často používané v tradičných elektrických rozvodoch, ako aj v osvetľovacích systémoch, priemyselných elektrických paneloch a  strojoch.

Sekcia izolačných trubičiek a pások obsahuje:

– izolačné trubičky z gumy, PVC, TPE a silikónu, roztiahnuťeľné pletené trubičky pokryté silikónovou živicou,

– silikónové a polyolefínové izolačné pásky (tepelne zmrštiteľné )

– Rezačky na rezanie pletených trubičiek

Okrem toho že sú navrhnuté v rôznych materiáloch, všetky riešenia, ktoré poskytujeme, sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách, aby vyhovovali potrebám širokému rozsahu zákazníkov.

ZMRŠŤOVACIE BUŽÍRKY A TLAČIAREŇ PLIOSCRIB M-1PRO

Rozsiahly sortiment produktov Elektrozubehör zahŕňajú zmršťovacie bužírky na ochranu elektrických káblov a citlivých komponentov.

Používajú sa v mnohých odvetviach, od hobby až po profesionálne inštalácie. Priemyselné zmršťovacie bužírky alebo takzvané zmršťovačky predstavujú nepostrádateľný prvok pre správnu inštaláciu, pripojenie a ochranu elektrických káblov. Bužírky sa môžu sa zmrštiť až na 4-násobok svojho počiatočného priemeru a v závislosti od typu sú certifikované podľa najdôležitejších referenčných noriem.

Pre jednoduché značenie (zákaznícky popis) zmršťovacích bužírok je určená prenosná tlačiareň PLIOSCRIB M-1PRO.

V portfóliu zmršťovacích bužírok nájdete prevedenia z materiálov ako Polyolefin, Kynar, Viton v rôznych pomeroch zmrštenia.

Zmršťovacie bužírky nájdete v našom portfóliu v rôznych typoch, priemeroch a farbách a baleniach.

Prenosná tlačiareň PLIOSCRIB M-1PRO dokáže tlačiť čiernobielo a používa sa hlavne na označenie zmršťovacích bužírok. Tlačiareň sa však môže použiť aj na tlač špecifických lepiacich etikiet vhodných na označovanie káblov.

DIŠTANČNÉ STĹPIKY

Elektrozubehör ponúka širokú škálu plastových a kovových dištančných stĺpikov.

Naše dištančné stĺpiky z plastu (polyamid, POM, polystyrén) a kovu (poniklovaná mosadz, pozinkovaná alebo nehrdzavejúca oceľ) sa používajú v najrôznejších odvetviach od strojárskeho, automobilového, železničničného až po námorný priemysel.

Naša široká škála dištančných stĺpikov pozostáva z:

– kovových stĺpiky (šesťuholníkové alebo valcové, vnútorný závit-vnútorný závit alebo vonkajší závit-vnútorný závit)

– plastové stĺpiky s kovovou vložkou (vnútorný závit-vnútorný závit, vonkajší závit-vnútorný závit, vonkajší závit-vonkajší závit)

– plastové stĺpiky (šesťuholníkové alebo valcové, závitové alebo bez)

– stĺpiky pre dosky s plošnými spojmi (vo viacerých variantoch)

SKRUTKY, PODLOŽKY, MATICE

Spoločnosť Elektrozubehör, ktorá sa špecializuje na distribúciu elektrotechnických výrobkov, vždy ponúkala široký výber skrutiek, podložiek a matíc, z plastu alebo kovu, aby splnila všetky potreby pri konštrukcii, montáži a inštalácii komponentov. Skrutky, podložky a matice su vyrobené z rôznych materiálov (od polyamidu 66 až po nehrdzavejúcu oceľ) a v rôznych veľkostiach, aby sme splnili všetky typické potreby našich zákazníkov.

V našom portfóliu nájdete:

– kovové skrutky a plastové skrutky (s veľkosťami DIN),
– kovové podložky a plastové podložky,
– kovové matice a plastové matice.

Medzi skrutkami nájdete skrutky so zárezom pre skrutkovač,  skrutky pre krížový skrutkovač, skrutky so šesťuholníkovou hlavou pre imbusový kľúč. Výrobky svojimi rozmermi a závitmi sú v súlade s platnými európskymi normami a predpismi. Medzi príslušenstvom nájdete ploché alebo ryhované podložky, šesťuholníkové matice, kupolové alebo krídlové matice a oveľa viac.

Káblove svorky ako ochrana pred vytrhnutím káblov

Náš široký sortiment ochrany kábla pred vytrhnutím zahŕňa:

– káblové svorky série „HEYCO“ (so západkovým uzáverom),
– káblové svorky s ochranou proti roztrhnutiu,
– skrutkové káblové svorky,
– káblové svorky s vonkajším / vnútorným závitom (plastové alebo kovové),
– rôzne príslušenstvo a nástroje (háky, podložky, adaptéry a tiež klieští a lisov na montáž káblových svoriek),

Záslepky, ventilačné záslepky a vyrovnávače tlaku

V portfóliu Elektrozubehör nájdete rozsiahlu škálu zaslepiek, ktoré sú ponúkané vo viacerých materiáloch (plast, guma, kov) a ktoré vám umožnia nájsť to najvhodnejšie prevedenie na uzavretie každého typu otvoru.

V katalógu našich záslepiek nájdete tieto typy:

– okrúhle záslepky série „HEYCO“ snap in, lamelové,
– štvorcové tlakové záslepky,
– plastové a kovové záslepky so závitom s krytím IP 68),
– ventilačné záslepky,
– plastové a kovové záslepky na vyrovnávanie tlaku,

Väčšinu našich záslepiek, ktorých hmotnosť je vo všeobecnosti menej ako 10 g, možno použiť aj v železničnom sektore a na železničných strojoch. Železničná norma EN 45545 v odseku 4.1 stanovuje, že pre predmety s hmotnosťou menšou ako 10 g sa nevyžaduje klasifikácia.

Krytky a uzávery koncov rúr, závitových aj bez závitových, kryty matíc a skrutiek

Naše krytky často sa používajú na uzatváranie a ochranu koncov rúr, závitových aj bez závitových, kryty matíc a skrutiek, a vo všeobecnosti sa inštalujú tlakom.

U nás nájdete nasledovný široký sortiment plastových krytiek

– kryty na rúrky,
– kryty matíc a skrutiek,
– kryty kľukového hriadeľa,
– kryty so závitom (pre rôzne závity),
– cylindrické spodné kryty (s prírubami rôznych veľkostí),
– kónické kryty (v rôznych farbách),
– kryty s jazýčkom pre ľahkú demontáž

Vyrobené sú z polypropylénu, polyetylénu alebo PVC a sú dostupné v rôznych farbách.

Nohy a nožičky pre Vaše výrobky

Jednoduché a často neviditeľné, pretože sú umiestnené pod zariadením, nohy nie sú v skutočnosti o nič menej dôležité ako ostatné komponenty. Je na nich bremeno niesť váhu vašich produktov a zároveň ich chrániť. Sú ponúkané v rôznych materiáloch. Veľmi úspešné sú polyuretánové lepiace nožičky, ktoré majú vďaka vynikajúcemu lepidlu majú výbornú priľnavosť k najrôznejším povrchom a vynikajú aj rýchlou a jednoduchou montážou, keďže na ich montáž nie sú potrebné žiadne otvory ani skrutky.  Veľmi často sú využívané aj ako nárazníky.

Nožičky , ktoré tvoria nami ponúkaný sortiment, sú:

– prítlačné nožičky,
– nitovacie nožičky,
– skrutkovacie nožičky,
– nasúvacie nožičky,
– nožičky so zvláštnymi tvarmi,
– nožičky s lepidlom,

Máme nohy z neoprénu , PVC , TPE , polypropylénu , polyetylénu , polyamidu a polyuretánu . Všetky sú ponúkané v mnohých veľkostiach a rôznych tvaroch, aby ponúkli najlepšie riešenie pre každú potrebu.

Väčšinu našich prítlačných pätiek, ktorých hmotnosť je vo všeobecnosti menej ako 10 g, možno použiť aj v železničnom sektore a na železničných strojoch. Železničná norma EN 45545 v odseku 4.1 stanovuje, že pre predmety s hmotnosťou menšou ako 10 g sa nevyžaduje klasifikácia.

Tesnenia a mäkké podložky

V portfóliu Elektrozubehör nájdete širokú ponukou tesnení a mäkkých podložiek. 

– lepiace pásky v rôznych profiloch,
– o-krúžky (okrúhle a ploché),
– mäkké podložky (vysoké alebo s golierom).

Najmä v sekcii lepiacich profilovových pasok je navrhnuté lepiace tesnenie „Aerstop“ , ktoré je vyrobené z expandovanej gumy a ktoré vďaka svojim zvláštnostiam (vysoká elasticita a stlačiteľnosť, účinná elektrická/tepelná/akustická izolácia, výborná antivibrácia, ľahkosť, odolnosť proti starnutiu a nepriazni počasia a pod.) nachádza uplatnenie v mnohých situáciách.

Mäkké tesnenia a podložky sú dostupné v rôznych materiáloch (nitril, neoprén, silikón, Viton) a v rôznych veľkostiach.

Vlnité hadice – QUICK-SYSTEM

Patentovaný  „QUICK-SYSTEM“ vlnitých hadíc a tvaroviek sa vyrába v súlade s normou EN 60204 pre priemyselné stroje a zariadenia.

Hadice sú ponúkané v rôznych materiáloch od polyamidu 6 alebo 12 po polypropylén a polyuretán a v rôznych konfiguráciách vrátane hadice pokrytej kovovým opletením na zvýšenie jej odolnosti voči oderu alebo pre možné tienenie EMC (elektromagnetická kompatibilita). Naše vlnité hadice sa vyznačujú vynikajúcou mechanickou odolnosťou a veľkou flexibilitou a zaručujú maximálnu izoláciu a bezpečnosť.

Sortiment vlnitých hadíc “QUICK-SYSTEM” zahŕňa:

– polyamidové vlnité hadice PA 6 alebo PA 12 (aj zosilnené),
– vlnité hadice série LIGHT,
– polypropylénové vlnité hadice,
– polyuretánové vlnité hadice,
– vlnité hadice s uzáverom na „zips “,
– vlnité hadice série DUO,
– veľké vlnité hadice série MULTI,
– kovové opletené vlnité hadice (spletence z rôznych kovov).

Všetky hadice sú dostupné v čiernej alebo šedej farbe, v rôznych priemeroch a dĺžkach a vo viacerých typoch, aby vyhovovali potrebám každého zákazníka. Kvalita a spoľahlivosť systému „QUICK-SYSTEM“ sú vlastnosti, ktoré uznávajú a oceňujú mnohé významné talianske a zahraničné spoločnosti.

Systém vlnitých hadíc „QUICK-SYSTEM“ je vybavený medzinárodnými certifikáciami , vrátane veľmi žiadanej železničnej certifikácie EN 45545-2 HL 3 čo je jedna z najprísnejších noriem v odvetví železníc a železničných strojov.

Spojky „QUICK-SYSTEM“

Sortiment spojok „QUICK-SYSTEM“ obsahuje mnoho prevedení v rôznych závitoch, v plastovom, tak aj v kovovom prevedení, aby vyhovovalo každej potrebe použitia a uspokojilo tak aj požiadavky tých najnáročnejších zákazníkov.

Všetky typy spojok sú vyrobené z polyamidu 6 , sú samozhášavé UL94-V0 , zaručujú vodotesné spojenie s vlnitými hadicami od IP 66 do IP 69 a zaisťujú aj dokonalé mechanické tesnenie.

Náš sortiment spojok je zložený takto:

– priame s plastovým alebo kovovým závitom,
– s vnútorným závitom s plastovým alebo kovovým závitom,
– s káblovou priechodkou s plastovým alebo kovovým závitom,
– 45° s plastovým alebo kovovým,
– 90 ° tiež „easy-entry“ a prírubové,
– „Y“ a „T“ spojky,
– jednoduché spojky hadíc,
– redukčné ,
– so skrutkovacím uzáverom,
– spojky pre pevné hadice,
– série LIGHT,
– koncovky série DUO,
– veľké koncovky série MULTI,
– koncovky pre kovové opletené hadice.

Všetky spojky sú dostupné v čiernej alebo šedej farbe, sú ponúkané v rôznych závitoch (metrické, PG, CTG, NPT, UNEF) a s rôznymi priemermi a rozmermi, aby sme uspokojili rôznorodé potreby našich zákazníkov. Kvalita a spoľahlivosť systému „QUICK-SYSTEM“ sú vlastnosti, ktoré uznávajú a oceňujú mnohé významné talianske a zahraničné spoločnosti.

Systém tvaroviek vlnitých rúr „QUICK-SYSTEM“ je vybavený medzinárodnými certifikáciami , vrátane veľmi žiadanej železničnej certifikácie EN 45545-2 HL 3, ktorá je jednou z najprísnejších noriem v sektore železníc a v oblasti železničných strojov.

Príslušenstvo „QUICK-SYSTEM“

Príslušenstvo, ktoré dopĺňa program „QUICK-SYSTEM“, nie je o nič menej dôležité ako hlavné predmety systému, t. j. vlnité hadice a spojky. V skutočnosti je takmer nemožné vykonať kompletnú a profesionálnu inštaláciu bez príslušenstva. A práve vďaka kvalite a množstvu dostupného príslušenstva sa zákazníci často rozhodnú spoľahnúť sa na „QUICK-SYSTEM“.

Mnohé z týchto doplnkov sú certifikované podľa najprísnejších noriem ako je železničná certifikácia EN 45545-2 HL 3 . Všetky naše doplnky „QUICK-SYSTEM“ sú vyrobené z gumy, polyamidu alebo kovu a sú spoľahlivými produktmi, ktoré sú schopné zabezpečiť dlhú životnosť inštalácie a tým chrániť elektroinštaláciu stroja.

U nás nájdete nasledovný široký sortiment príslušenstva „QUICK-SYSTEM“ :

–  odbočky hadíc,
– poistné matice série DUO,
– držiaky hadíc,

– objímky proti oderu,
– koncovky,
– náradie na rezanie hadíc,

Každý navrhovaný doplnok je vyrobený s maximálnou starostlivosťou a z najlepších materiálov a je dostupný v niekoľkých variantoch a veľkostiach, aby uspokojil potreby veľkej a rôznorodej klientely.

Viazacia technika

Sortimente viazacej techniky sa špecializuje na príslušenstvo pre výrobu káblových zväzkov, má širokú škálu riešení na viazanie a upevňovanie elektrických káblov a vodičov.

Sortiment výrobkov na viazacej techniky zahŕňa:

– sťahovacie pásky v mnohých typoch a prevedeniach,
– úchytky z plastu a kovu,
– nalepovacie káblové príchytky z plastu a hliníka,
– objímky na zväzky káblov,
– úchytky pre sťahovacie pásky, nalepovacie a na skrutkové upevnenie,
– kliešte na sťahovacie pásky.

Produkty viazacej techniky su vyrobené z polyamidu, polypropylénu, PVC alebo iných materiálov, v rôznych veľkostiach a farbách,

Veľa viazacích produktov, ktorých hmotnosť je menšia ako 10 g, možno použiť aj v železničnom sektore a na železničných strojoch. V skutočnosti, po vykonaní potrebných kontrol inštalatérom, pokiaľ ide o polohu a prostredie, v ktorom by sa tieto výrobky mali montovať, železničná norma EN 45545 v odseku 4.1 stanovuje, že pre predmety s hmotnosťou menšou ako 10 g sa nevyžaduje klasifikácia.

Káblové vývodky a príslušenstvo

Elektrozubehör , spoločnosť pôsobiaca už desaťročia na elektrotechnickom a elektrotechnickom trhu, sa vo svojom produktovom katalógu môže pochváliť veľmi širokým sortimentom káblových vývodiek a príslušenstva pre káblové vývodky vhodné pre použitie v každom priemyselnom odvetví.

Či už sú vyrobené z plastu alebo kovu, naše káblové priechodky uspokoja najrozmanitejšie potreby našich zákazníkov, ktorí potrebujú praktické a efektívne produkty na bezpečnú inštaláciu a uzamykanie elektrických káblov.

Okrem tradičných káblových vývodiek je sortimen vývodiek doplnený o mnoho ďalších typov káblových vývodiek vrátane plochých, so svorkou proti vytrhnutiu, s ochrannou káblovou vývodkou, viacžilové, 90°, pre RJ-45 kábel, hygienické vývodky, ventilačné vyvodky..

Všetky káblové vývodky sú dostupné vo viacerých veľkostiach, s rôznymi závitmi, s triedou ochrany až do IP 69 a v rôznych farbách (v prípade plastových káblových vývodiek).

Okrem toho, že sú vybavené najuznávanejšími certifikáciami (ako sú európske a americké), mnohé káblové vývodky sú certifikované aj železničnou certifikáciou EN 45545 (v niektorých prípadoch EN 45545-2 HL 3).

Poistné matice, expandéry, redukcie a adaptéry

Poistné matice vo všeobecnosti šesťhranného tvaru, umožňujú pripevnenie akéhokoľvek výrobku so závitom na stenu rozvádzača, inštalačnej krabice. Expandéry sa používajú na pripevnenie výrobku s väčším závitom do otvoru s menším priemerom, opak expandéru je redukcia na upevnenie výrobku s menším závitom v otvore s väčším priemerom. Nakoniec, adaptéry riešia problémy nekompatibility medzi aj medzi rôznymi druhmi závitov.

– kovové poistné matice a plastové poistné matice,
– kovové expandéry a plastové expandéry,
– kovové redukcie a plastové redukcie,
– adaptéry kovové a plastové adaptéry.

Aby sme vyhoveli každej potrebe použitia, každý z týchto produktov je dostupný ako v poniklovanej mosadzi, tak aj z plastu, je dodávaný so závitmi v rôznych stúpaniach (metrický, PG, GAS, NPT), vyrába sa v rôznych tvaroch (valcový, šesťhranný, vrúbkovaný).

Lisovacie oká, vidlice a dutinky

V sortimente Elektrozubehör nájdete aj nechýbajú izolované a neizolovane dutinky, oká, vidlice, spojky.

Položiky série „ELPRESS“ vyrába vo Švédsku spoločnosť Elpress, spoločnosť je líder v sektore ukončení elektrických káblov.

 

Systémy značenia

Spoločnosť Elektrozubehör  ktorá sa vždy špecializovala na predaj produktov zo sveta elektrických káblov má mnoho platných riešení týkajúcich sa priemyselného značenia alebo značenia káblov, potrubí a zariadení.

Naša široká ponuka pre priemyselnú identifikáciu siaha od samolepiacich etikiet a pások, vopred označené krúžky a návlečky až po samolepiace štítky s možnosťou tlače na PC.

Široký sortiment našich označovacích systémov tvorí:

– lepiace pásky a nálepky,
– krúžky a návlečky z mäkčeného PVC, gumy a silikónu,
– otvorené „C“ krúžky,
– priehľadné návečky s modulárnymi značkami,
– držiaky štítkov na káble a panely,
– lepiace etikety s možnosťou potlače z PC,
– prenosná a ultraľahká tlačiareň (tlač na teplom zmrštiteľné bužírky alebo na tlač nalepovacích etikiet).

Top